Krzesełko, które rośnie z dzieckiem

Dzieci rosną niezwykle szybko, co bywa nie lada kłopotem podczas nieustannych zmian odzieży, butów i mebli dla malucha. Na szczęście są dostępne produkty, które rosną razem z dzieckiem. Takie jak krzesełko rosnące z dzieckiem. To propozycja espiro sense, idealne krzesełko do karmienia o wielu funkcjonalnościach. Wybierając krzesełko do karmienia, warto rozważyć taki model, który rośnie razem z dzieckiem i wystarczy na dłużej jako wielofunkcjonalny mebel. Zobacz, jakie funkcje espiro sense sprawdzą się dla dzieci w różnym wieku.

Wysokie krzesełko do karmienia rosnące razem z dzieckiem

To idealna funkcja na początki nauki jedzenia. Kiedy dziecko uczy się jeść, powinno siedzieć odpowiednio wysoko, by można było mu łatwo podać posiłek, a także włożyć lub wyjąć je z siedziska. Wygodna tacka jest łatwa do czyszczenia, możesz ją też umyć w zmywarce. Dzięki bezpiecznemu elementowi zabezpieczającemu przed wysunięciem się dziecka oraz pasom bezpieczeństwa, maluch jest zawsze dobrze przypięty do krzesełka.

krzesełko do karmienia espiro sense
foto: krzesełko drewniane rosnące z dzieckiem: espiro sense

Krzesełko rosnące wraz z dzieckiem, czyli hoker dla starszych dzieci

Starsze dzieci, kiedy potrafią już chodzić i mówić, mniej czasu spędzają w krzesełku,  a więcej się przemieszczają samodzielnie. Lubią bawić się z rodzeństwem, lub rówieśnikami. Pasjonują je prace plastyczne. Wtedy wygodnym miejscem do siedzenia będzie hoker, który idealnie pasuje do każdego wnętrza.

krzesełko rosnące z dzieckiem espiro sense hoker
foto: krzesełko do karmienia rosnące z dzieckiem espiro sense hoker

Krzesełko taboret 

Dzięki temu, że espiro sense posiada mechanizm regulacji nóg, można je łatwo rozkręcić i stworzyć wygodny niski taboret do siedzenia. Sprawdzi się doskonale w dziecięcym pokoiku, jako mebel przy niskim stole do rysowania, czy jedzenia i zabawy. Wiele możliwości, jakie daje espiro sense zasługują na uwagę rodziców, poszukujących krzesełka do karmienia, które rośnie razem z dzieckiem.

krzesełko do karmienia rosnące razem z dzieckiem espiro sense taboret
foto: krzesełko rosnące z dzieckiem espiro sense taboret 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional