Przewodnik po spacerówkach – sprawdź, jak wybrać odpowiednią

Jak wybrać odpowiedni wózek spacerowy: to pytanie zadają sobie wszyscy rodzice, którzy już przestali używać wózek 3w1 i zmieniają model wózka dla swojej pociechy. Oferta producentów jest bardzo obszerna i poszukiwania mogą trwać naprawdę długo. Sprawdź, jakie typy wózków spacerowych są dostępne w sklepach i wybierz najlepszy dla siebie!

 

Pełnowymiarowa

Kiedy Twoje dziecko lubi wygodnie podróżować i spać w wózku, sprawdzi się oparcie rozkładane na płasko i szerokie siedzisko. Dzięki temu możesz używać spacerówki do momentu, aż dziecko z niej nie wyrośnie. Zobacz wózek typu parasolka Espiro Sonic, który posiada te cechy.

Foto: espiro Sonic


Miejska


Kiedy rytm miasta to Twoje środowisko naturalne, a spacery po uliczkach i galeriach handlowych są Twoją codziennością, potrzebujesz wózka o kompaktowych wymiarach , który ma doskonałą zwrotność. Zastosowane w wózku  Espiro Magic piankowe lekkie koła, z osią obrotu 360 stopni, pozwolą Ci na komfortowe miejskie spacery.

Foto: espiro Magic


Składana jedną ręką


Wyobraź sobie pakowanie i wyjazd z dzieckiem. Tyle spraw do skoordynowania i rzeczy do zabrania. Dobra spacerówka nie może utrudniać Wam przemieszczania się z miejsca w miejsce. Espiro Nano składa się jedną ręką i jest płaski po złożeniu. Dzięki temu łatwo schowasz go w bagażniku każdego auta, zaraz obok walizek.

Foto: espiro Nano

Mała i lekka


Praktyczna na wyjazdy!
Pod koniec okresu wózkowania, dzieci zdecydowanie bardziej wolą zwiedzać świat na własnych nóżkach, a mniej chętnie jeżdżą w wózku. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest zakup małej i lekkiej spacerówki takiej jak Espiro Axel: wygodnie się składa i jest ultralekka. Sprawdzi się też na wyjazdach i podczas podróży samolotem.

foto: espiro Axel


Parasolka


Zajmuje mało miejsca!
Dla wszystkich mobilnych rodziców istotne są wymiary wózka po złożeniu. Jednym z najbardziej kompaktowych po złożeniu typem spacerówki jest parasolka, taka jak Espiro Energy. Składa się ją łatwo i można ją zmieścić w każdym bagażniku samochodu.

foto: espiro Energy

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional