Porównanie Sonic, Sonic Air 2020 i Sonic, Sonic Air 2021

Wózka Espiro Sonic/Sonic Air nikomu nie trzeba przedstawiać, a więc po co udoskonalać coś, co już jest dobre? Zgadza się: aby było jeszcze lepsze. Wózki tak podobne do siebie a jednak inne, tak zdecydowanie można było powiedzieć o wersjach z 2020 roku. Obecnie Sonic i Sonic Air będą różnić tylko koła. Ale wszystko po kolei. Pierwsza zmiana, jaką zauważymy to kategoria wagowa. Nowa kolekcja to wózki przeznaczone od 0-22 kg, sprawi to że oba modele będą jeszcze bardziej funkcjonalne.

 

Drugi element który będzie wyróżniał młodszą wersję modelu to szycie, w obu przypadkach zostało zmienione tak aby nadać wózkowi jeszcze bardziej spójnego designu. Jeśli już jesteśmy przy wyglądzie to jakie zmiany czekają nas w wersji 2021? Z podnóżka została usunięta skórzana metka, oba modele będą mieć rączkę i barierkę z ekoskóry.

 

Aby całość współgrała srebrną tkaninę budki z kolekcji 2020 zamieniliśmy na nową zdecydowanie ładniejszą, która również posiada UV, a w kolorystyce pojawi się nowy kolor TURQUOISE ISLAND, który dołączy do trzech kultowych kolorów: Navy City, Gray Center i Graphite Street. Dla wersji na kołach pompowanych (Air) zmieni się również wyposażenie wózka, w miejscu dawnej torby znajdziemy dużą kieszeń na najpotrzebniejsze rzeczy,:

Dotychczasowy śpiworek został zastąpiony pokrowcem na nogi, który będzie dostępny dla obu wersji wózka w zestawie.

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, wózki będą różnić tylko koła, w wersji Sonic 2021 znajdziemy nowe koła bezobsługowe, a w Sonic Air 2021 zostaną klasyczne koła pompowane.

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional