Nowy Next Multicolor

Modnie czy wygodnie ?

Kto z nas nie zastanawiał się jaki wózek wybrać, ile musi mieć funkcji i jaki kolor. Podjęcie decyzji o wyborze wózka można porównać do wyboru imienia dziecka. Mamy duże oczekiwania, którym niełatwo sprostać. Wszak zaprojektować wózek 2w1 o nowoczesnym i niebanalnym wyglądzie to nie lada wyzwanie.

Czy istnieje jeden model, który zachwyci wszystkich ?

Taki który będzie idealny latem i zimą, który sprawdzi się świetnie w mieście ale też po za nim.  Wózek Espiro Next Multicolor https://espiro.pl/espiro-next-multicolor  zaprojektowaliśmy tak aby każdy rodzic nawet najbardziej wymagający cieszył się z jego użytkowania. Wycieczki większe czy mniejsze, dzięki jego przeróżnym funkcjom nie będą problemem. Szeroka gondola, posiada wygodny zewnętrzny system regulacji zagłówka. Dodatkowym autem jest jego poszerzana budka, w lecie świetnie chroni przed słońcem, a w mroźne dni przed zimnym wiatrem, a na sezon wiosenno-jesienny znajdziecie dodatkowo wbudowaną moskitierę i dwie folie przeciwdeszczowe.

Trójwymiarowy kolor

Nie da się ukryć, że nasza nowa propozycja z serii Espiro Next Multicolor https://espiro.pl/  to design niczym ze słonecznej Italii. Tworząc wózek skupiliśmy się nie tylko na jego niezawodności ale również zaczerpnęliśmy inspiracje ze znanych targów branży meblarskiej Mobile di salone które odbywają się w sercu Mediolanu. Kolekcja Espiro Next Multicolor to eleganckie odcienie szarości, granatu i beżu. Ten niebanalny wygląd tkaniny zawdzięczamy splotowi z trzech przędz o różnych kolorach.  Nasi projektanci samodzielnie dobrali odpowiednie barwy, aby jej odcień sprawiał wrażenie trójwymiarowego. Szlachetność koloru i wyglądu to jedno, drugim ważnym elementem wózków Espiro Next Multicolor to odpowiednie wykończenie, które sprawia, że wózek może być użytkowany niezależnie od pogody.

Funkcjonalność niezależnie od wieku ?

Przy wyborze pierwszego wózka, młodzi rodzice skupiają się głownie na gondoli, dlatego my zadbaliśmy o to aby spacerówka Espiro Next Multicolor https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1  posiadała wszystkie przydatne funkcje . Dzięki udźwigowi do 22 kg możecie być pewni, że wózek wystarczy do końca okresu wózkowania. W zestawie znajdziecie dwa ciepłe pokrowce na gondolę i spacerówkę, które niezawodnie sprawdzą się podczas zimowych spacerów. Jesienne wyprawy również nie będą problemem, ponieważ dołączyliśmy dwie dedykowane folie przeciwdeszczowe. Spacerówka posiada sporą budkę która świetnie chroni dziecko niezależnie od pory roku, dodatkowym atutem wózka jest możliwość zapięcia siedziska w dwóch kierunkach jazdy: przodem lub tyłem do rodzica. Espiro Next to wózek nie tylko na chłodniejsze pory roku. Gondola posiada dodatkowo opuszczany panel na przodzie oraz wentylację dna, co gwarantuje świetną wentylację również latem.   

Kolejny ważny element serii espiro next multicolor | Espiro . to kompaktowość wózka po złożeniu. Gondola posiada specjalny system, który pozwala ją złożyć na płasko, dzięki czemu zajmie mało miejsca podczas transportu  lub przechowywania. Wózki Next mają dużo funkcji ułatwiających codzienne ich użytkowanie, jedną z nich są bezobsługowe koła, zapewnią one Wam spokój podczas różnych podróży, zapytacie niby jak ? Już Wam mówimy, takich kół nie da się przebić!  Co za tym idzie możemy zapomnieć o podręcznej pompce w torebce

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional