Nowe logo espiro

Jest! Nasze nowe LOGO! To rewolucyjna zmiana. Nowe logo bliższe jest charakterowi naszej marki. Jest energiczne i dynamiczne jak wartości, które reprezentuje espiro i któremu od zawsze towarzyszy hasło: DESIGNED TO MOVE.

Jako zespół od ponad 25 lat z pasją tworzymy produkty dla dzieci, przede wszystkim wózki 3w1 oraz wózki spacerowe. Jako Baby Design Group jesteśmy zespołem specjalistów, ale przede wszystkim jesteśmy rodzicami i właśnie to piękne i osobiste doświadczenie dało początek marce espiro. 

Od początku marce przyświeca hasło: DESIGNED TO MOVE, które jest kwintesencją tego, jak rozumiemy rodzicielstwo i jakie produkty tworzymy.

W espiro wierzymy w aktywne i radosne odkrywanie świata z dziećmi oraz dbamy o to, aby wraz z pojawieniem się maluchów mobilność rodziców nie została niczym ograniczona. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci, dlatego nasze produkty w pełni spełniają wymagania Was- rodziców i Waszych pociech. 

nowo logo espiro wózki dziecięce

DNA marki od zawsze stanowiły: jakość, bezpieczeństwo i design.

Nasz Dział Rozwoju Produktu  i Zarządzania Jakością tworzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy własne wewnętrzne laboratorium badawcze wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do testowania produktów. Do testów i badań zawsze przykładamy wielką wagę. Poza wykonywaniem ich w niezależnych europejskich i polskich instytucjach badawczych, poddajemy je jeszcze bardziej rygorystycznym kontrolom wewnętrznym. Każdy wózek spacerowy parasolka zanim trafi na rynek przechodzi szereg testów znacznie wykraczających poza zapisy obowiązujących norm. Sami projektujemy konstrukcje wózków, jak i poszczególne ich elementy uwzględniając nie tylko normy, ale również nadając im nowoczesny i ergonomiczny design.

Obecnie stabilną pozycję marki zawdzięczamy zaufaniu wielu tysięcy rodziców.

Branża, w której działamy dynamicznie rozwija się. Dostrzegamy i wprowadzamy zmiany i innowacje produktowe, które muszą wiązać się z progresem wizerunkowym zarówno asortymentu, jak i marki. Spójna wizja marketingowa jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę logo.  Nowe logo podkreśla dynamikę i ruch, dlatego też litery i ich kształt zyskały okrągłą formę. Nowy sygnet „e” nawiązuje do kręcącego się koła. Zastosowanie czarnej kolorystyki odzwierciedla jakościowy, aspirujący charakter marki.

Towarzyszymy rodzicom w Polsce i Europie. Wraz z każdymi narodzinami stajemy się częścią nowej rodziny. Razem przemierzyliśmy już miliony kilometrów. Wierzymy, że równie wiele mamy ich jeszcze przed sobą i że pokonamy je wspólnie.

Mamy #milionpowodów, aby wyjść z domu!

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional