Na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka dziecięcego?

Kupując wózek spacerowy warto już na początku etapu poszukiwań jasno określić, co jest dla nas najważniejsze. Dzięki temu, wybór będzie łatwiejszy i będziemy zadowoleni z użytkowania wózka.

Określamy budżet na wózek

Zacznijmy nasze poszukiwania od określenia ram budżetu, jaki możemy przeznaczyć na wózek dziecięcy. Ułatwi to przeszukiwanie ofert producentów i pomoże zrobić selekcję już na wstępie. Zwykle przedział od 2 do 3 tysięcy na wózek 3w1 i do 1500 na wózki spacerowe pozwala w pełni komfortowo wybrać najlepszy model. Wózek espiro next w budżecie określonym przed zakupem, spełnia wszystkie oczekiwania przyszłych rodziców.

Jakie koła będą najlepsze

Wózek z racji swojego przeznaczenia powinien mieć koła i amortyzację, która umożliwi przemieszczanie się po najbardziej urozmaiconym terenie. Koła pompowane sprawdzą się po leśnych drogach, górzystych ścieżkach. Takie koła posiada wózek spacerowy parasolka model espiro sonic air. Koła piankowe będą w pełni funkcjonalne na miejskich chodnikach czy wypadach na zakupy.

 

Rodzaj tkanin wózka

W zależności od pory roku, w jakiej kupujemy wózek, warto zwrócić uwagę jakie tkaniny są dedykowane do konkretnego modelu. Na jesień przyda się tkanina wodoodporna jak espiro vengo. Dzięki temu wózek jest bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Niektóre modele posiadają tkaninę rip-stop jak na przykład sonic i sonic air. Jest ona odporna na użytkowanie i zniszczenia.

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional