Mum and the City z espiro art

Razem z Mum and the city i jej rodziną nasz kompaktowy espiro art zwiedził Poznań. Podczas zwiedzania dużego miasta sprawdził się świetnie! Zobaczcie TOP 7 miejsc, które warto zobaczyć w Poznaniu!

wózek espiro art

Wierzymy, że nie ma złych spacerówek - są tylko te źle dobrane do potrzeb rodziców i dzieci :) Ilona Kostecka - twórczyni bloga "Mum and the city" sprawdziła, że wózek typu parasolka espiro art może być dedykowany nie tylko najmłodszym dzieciom, ale również tym, które mają ok 3 lat, samodzielnie biegają, a wsparcia wózka 3w1 potrzebują na krótkich dystansach, albo na dżemkę :) Można zwiedzać miasto cały dzień! 

spacer z wózkiem espiro art

"Buda jest zabudowana, więc ochrania dziecko przed słońcem, ale w każdej chwili można podnieść i zawinąć przednią klapkę. Ma duże okienka wentylacyjne, idealne na upały. No i ten wielki koszyk! Mimo to składa się do naprawdę małych rozmiarów (w tak zwaną kanapkę) dosłownie jedną ręką! Jeśli miałabym dzisiaj kupować wózek, to pewnie postawiłabym na jakąś gondolę + spacerówkę właśnie od espiro. Bo najfajniejsze jest to, że jak na wózek tej klasy kosztuje naprawdę niewiele. Polecam całym sercem, tak samo zresztą jak przechadzkę po naszym pięknym Poznaniu. To kiedy się pakujesz i przyjeżdżasz?" - Mum and the city.

kompaktowy espiro art

a my zakochaliśmy się w Poznaniu :)

espiro art kompaktowy wózek do miasta

Więcej o naszym espiro art >>> tu

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional