Jaki wózek z przekładanym siedziskiem?

Idealny na lato

Gorące, letnie dni to wyjątkowy czas w roku. Radość ze słońca i błękit nieba stanowią idealne tło do tworzenia Waszych rodzinnych wspomnień. Jak każdy rodzic, chcesz dla Twojego dziecka jak najlepiej.

Galaxy został zaprojektowany tak, aby chronić Twoją pociechę niezależnie od pogody. Latem jest to szczególnie ważne. Dlatego, cała budka Galaxy posiada filtr UV, dzięki czemu zabezpieczysz maluszka przed promieniowaniem. Możesz ją dodatkowo poszerzyć i zwiększyć zakres ochrony.

Kiedy temperatura wzrasta, ważny jest komfort termiczny małego pasażera. Oparcie Galaxy jest w całości przewiewne, dzięki zastosowanej na całej długości wentylacji. Podczas spacerów dziecko odczuwa przyjemny przewiew, a Ty możesz w pełni cieszyć się latem!

foto: espiro galaxy

Dwukierunkowe siedzisko

Świat jest taki ciekawy! Jego poznawanie absorbuje już nawet noworodki. Ty z radością obserwujesz ten proces. Kiedy maluch wyrasta z gondoli, pragniesz pokazywać mu coraz więcej ciekawych miejsc i zachwycać się nimi razem z nim.

Siedzisko Galaxy możesz wpiąć przodem do siebie lub przodem do świata, w zależności od aktualnej potrzeby! Gdy pociecha ucina sobie drzemkę, lub ma ochotę na pogawędkę z Tobą, dobrze jest się widzieć! Wtedy podróżujecie twarzą w twarz. A jeśli dziecko jest nastawione na zwiedzanie i podziwianie nowych widoków, po prostu przepnij siedzisko przodem do świata! Czy to nie wspaniałe?

foto: espiro galaxy

 

Wysokie oparcie

Dopiero się urodziło, a już zaczyna samo chodzić – czas z dzieckiem biegnie tak szybko! Liczy się każda chwila. Chcesz aby wszystkie spacery były wyjątkowe i przede wszystkim wygodne. Zwłaszcza, gdy Twój maluszek rośnie w oczach!

Galaxy to dobry wybór pozwalający na komfortowe spacerowanie przez długi okres czasu: jego oparcie jest jednym z najwyższych dostępnych na rynku! Udanych spacerów!

Miejsce do spania

Nasi milusińscy potrzebują kilkunastu godzin snu na dobę, w tym kilku podczas drzemek w dzień. Spokojny, regenerujący sen jest niezwykle ważny dla ich prawidłowego rozwoju. Kiedy dopisuje pogoda, chętnie wychodzimy na spacery.

Nie ma to jak drzemka na świeżym powietrzu! Galaxy ma wyjątkową funkcję rozkładania oparcia zupełnie na płasko. Dzięki temu po rozłożeniu oparcia stworzysz niezwykle wygodne miejsce do spania. Kolorowych snów!

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional