Jaki wózek parasolka wybrać?

Kiedy pojawia się potrzeba zakupu lekkiego wózka spacerowego dla nieco starszych maluchów, oznacza to niejednokrotnie dylemat co najlepiej wybrać. Wózek parasolka to typowy lekki wózek na spacery do końca okresu wózkowania.

Parasolka dla chłopca i dziewczynki

Wszystkie mamy lubią personalizować produkty w zależności od płci dziecka. Producenci wózków dają wiele możliwości wyboru koloru i wzoru tapicerki. Model espiro energy występuje w kilku modnych kolorach, i tak dla dziewczynki można wybrać kolor malinowy, a dla chłopca klasyczny szary. Dzięki temu każda mama może być zadowolona z zakupu wózka dopasowanego do swoich oczekiwań i także do płci dziecka.

Foto: espiro energy

Jak się składa wózek?

Przed zakupem wózka typu parasolka poprośmy sprzedawcę o zaprezentowanie systemu składania danego produktu. Im szybciej się składa, tym łatwiej będzie nam podczas użytkowania go na co dzień. Parasolka zwykle składa się wzdłuż i jest wąska po złożeniu, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w bagażniku i jest łatwa do przetransportowania. Zawsze warto samodzielne złożyć kilka wózków parasolek przed zakupem, aby mieć pewność wyboru najlepszego modelu.

foto: espiro energy

Wyposażenie wózka typu parasolka

Lekki i zwinny wózek nie musi oznaczać rezygnacji z przydatnych funkcji czy gadżetów. Do wielu wózków można dokupić osobno torbę, w której schowamy wszystkie drobiazgi. Espiro energy posiada w zestawie folię przeciwdeszczową, co jest praktyczne podczas jesiennych dni. Dedykowane wkładki do wózków urozmaicą wygląd wózka i poprawią komfort podróżującego w nim małego pasażera.

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional