Jaki wózek na lato/ jaka gondola na lato

Najlepsza gondola na lato powinna być przewiewna, wygodna i z odpowiednimi tkaninami. Jaki wózek wybrać na lato, aby sprawdził się w gorące dni? Rodzice spodziewający się narodzin dziecka latem, mają nie lada dylemat związany z wyborem najlepszego wózka na tę porę roku. Czynniki pogodowe nie są przyjazne, a malucha trzeba ochronić zarówno przed słońcem, jak i temperaturą, jak i promieniowaniem czy wiatrem. Ten okres w roku sprzyja wyjazdom, więc wózek dziecięcy dla dziecka musi być też łatwy do przewożenia i składania do transportu.

Wentylowana gondola: idealna na lato

Najważniejsze podczas letnich upałów jest to, aby zagwarantować dziecku komfort termiczny. Możemy to uzyskać dzięki zastosowanej wentylacji dna gondoli w espiro next melange. Wystarczy odsunąć wentylację od spodu i uzyskujemy przewiew dzięki otworom wykonanym w konstrukcji gondoli od spodu. To doskonały pomysł na dodatkową cyrkulację chłodnego powietrza od spodu materacyka, na którym leży dziecko w wózku espiro next.

jaki wózek na lato: wentylowana gondola - wózek espiro next manhattan
foto: wózek na lato - wentylacja next melange

Gondola na lato – panoramiczne okna wentylacyjne 

Nowa odsłona espiro next w wersji melange, oraz special, to nowatorski pomysł na uzyskanie jak największej wentylacji, dzięki dużym panelom wraz z siateczką chroniącą dziecko przed owadami, odpinając poszczególne fragmenty tkaniny zyskujemy duży przewiew. Powietrze może swobodnie krążyć i przemieszczać się w gondoli, co zapewnia ochłodę w najgorętsze dni. Model espiro next to jeden z najlepszych wyborów na okres wiosenno-letni. Kiedy temperatura jest niższa, okna wentylacyjne można zasłonić i zapewnić dziecku przytulne miejsce do spania.

jaki wózek na lato: espiro next z panoramicznymi oknami wentylacyjnymi
foto: gondola na lato - panoramiczne okna next

Wózek na lato z tkaniny z filtrem UV50+

Ochrona przed promieniowaniem UV jest tym rodzajem zabezpieczenia, na jakim bardzo zależy rodzicom. Skóra dziecka jest szczególnie wrażliwa na zewnętrzne czynniki negatywnie wpływające na delikatną warstwę ochronną. Dlatego wózki dziecięce 3w1 - espiro next zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich tkanina posiadała filtr UV50+. Zabezpiecza to dziecko przed nadmierną ekspozycją na szkodliwy wpływ promieniowania słonecznego.

wózek na lato z tkaniny z filtrem UV50+
foto: gondola na lato espiro next melange

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional