Jaki wózek dla niemowlaka?

Kompletując wyprawkę przed spodziewanym terminem  porodu, wszyscy rodzice mają wiele zakupów do zaplanowania. Poszczególne elementy wymagają sporego zastanowienia i podjęcia jak najlepszej decyzji. Jaki wózek dla niemowlaka wybrać, by nie żałować swojego wyboru? Podpowiadamy!

Wózek dla niemowlaka – dobry wybór

Podpowiedzi, jaki wózek dla niemowlaka kupić, warto szukać u znajomych i  w internecie. Jeśli znamy rodziców małych dzieci, którzy używali już wózka, z pewnością zwrócą uwagę na istotne szczegóły, które dobrze wziąć pod uwagę przed zakupem. Być może polecą konkretny model wózka  i dzięki temu nasz wybór stanie się prostszy. Jeśli jeździli np. wózkiem espiro next, opowiedzą o jego zaletach i przydatnych podczas spacerów funkcjach jak wentylowane dno gondoli, czy zintegrowana moskitiera w budce, które doskonale sprawdzą się latem.

wózek dla niemowlaka espiro next

foto: wózek dla niemowlaka espiro next

Wózki dla niemowlaków – na co zwrócić uwagę?

Wózek dla niemowlaka powinien być nie tylko ładny, w odpowiedniej kolorystyce, ale przede wszystkim bezpieczny i ergonomiczny. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie specjalistycznego sklepu posiadającego w ofercie wózki 3w1, w którym doświadczony sprzedawca zaprezentuje model który nam przypadł do gustu. Pokaże, jak składa się stelaż, jak wygląda montaż i wpinanie poszczególnych elementów. Możemy też zobaczyć pełną kolorystykę produktu, lub wzorniki kolorów dostępne w sklepie.

wózek spacerowy dla niemowlaka espiro next
foto: wózek dla niemowląt espiro next

Wózki dla niemowlaków: co w zestawie

Nie każdy wózek dla niemowlaka ma takie samo wyposażenie. Espiro next podczas zakupu składa się ze stelaża, gondoli, oraz spacerówki. Warto pamiętać, że fotelik nosidełko należy kupić osobno. Odpowiednie połączenie i możliwość wpięcia na stelaż dają adaptery dostępne w osobnej sprzedaży.

 

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional