Jaki wózek dla dużego dziecka?

Każda mama, która stoi przed wyborem odpowiedniego wózka dla dużego dziecka, musi zadać sobie mnóstwo pytań, które pozwolą jej lepiej dokonać dobrego wyboru. Dzięki temu będzie zadowolona z wózka.

W jakim terenie najlepiej sprawdzi się wózek dla dużego dziecka?

To najważniejsze pytanie, czyli to o rodzaj nawierzchni. Po jakim terenie będziemy się najczęściej poruszać z wózkiem, jakie trasy będziemy codziennie pokonywać i który model wózka będzie do tego najlepszy. Na miejskie chodniki wystarczy wózek dziecięcy dla dziecka na piankowych kołach, a na tereny podmiejskie, szutry i drogi nieutwardzone, warto kupić model na pompowanych kołach jak sonic air.

spacerówka dla dużego dziecka espiro sonic

foto: wózek spacerowy dla dużego dziecka espiro sonic

Jakie składanie wózka wybrać?

W sklepach jest dostępnych kilkadziesiąt modeli wózków o różnym typie składania, wózki spacerowe powinny składać się do wygodnych i kompaktowych rozmiarów. Najlepiej porównać kilka rodzajów składania podczas prezentacji w sklepie specjalistycznym: to doskonała okazja, aby samemu sprawdzić, który typ składania będzie dla nas najbardziej wygodny. Model espiro art składa się do kompaktowego rozmiaru, a ze stelaża espiro next można odpiąć koła i uzyskać jeszcze mniejszy rozmiar po złożeniu. 

wózek dla dużego dziecka Espiro Art

foto: wózek dla dużego dziecka składanie espiro art 

Od kiedy wózek spacerówka, czyli jaki wózek spacerowy dla dużego dziecka.

Wiele mam zastanawia się, kiedy maluch powinien przesiąść się ze swojego pierwszego wózka głębokiego na spacerówkę. Zazwyczaj najlepszym momentem jest ten, w którym maluch zaczyna samodzielnie siadać, bez konieczności podparcia. Wtedy praktyczny na spacerach jest wózek spacerowy jak espiro axel.

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional