Jaka spacerówka na jesień?

Nadeszła jesień, czyli niezwykle urokliwa ale też chłodniejsza i bardziej wymagająca pora roku. Spacery z dzieckiem nie są już takie proste, a często zmienne warunki pogodowe ich nie ułatwiają. Sprawdź, jaką spacerówką na jesień wybrać by nie dać się słocie!

Jaka spacerówka na jesień na dużych kołach? 

Każdego dnia robi się coraz chłodniej, pada deszcz i na naszych drogach mogą pojawić się nieoczekiwane utrudnienia. Szczególnie na terenach poza miastem, może to być trudniejsze podłoże czy błoto. W takich sytuacjach przyda się wózek spacerowy parasolka na pompowanych kołach jak sonic air od espiro. Dzięki nim prowadzenie wózka jest wygodne i łatwiej pokonuje się przeszkody.

spacerówka na dużych kołach sonic air

foto: spacerówka na dużych kołach sonic air

Ochrona przed chłodem – jaka spacerówka?

Kiedy temperatura spada, przede wszystkim chcemy chronić nasze dziecko przed chłodem. Dlatego warto zwrócić uwagę, jakie możliwości dają nam wózki spacerowe np.  Sonic air posiada miękką wkładkę na siedzisku, którą można połączyć z ciepłym, dopinanym komfortowym śpiworkiem. Tworzy to ciepły kokon dla dziecka, dzięki czemu nie marznie nawet podczas chłodniejszych dni. Do wózka można też dokupić folię przeciwdeszczową, by dodatkowo ochronić się przed opadami.

spacerówka  z dużą budką sonic air

foto: spacerówka z dużą budką z ciepłym śpiworkopokrowcem sonic air dopinanym do wkładki 

Spacerówka z dużą budką – funkcje przydatne jesienią

Poza dodatkowym wyposażeniem spacerówki, warto zwrócić uwagę na funkcjonalności produktu, które okażą się szczególnie ważne podczas jesiennych wypadów. Jedną z nich jest możliwość dodatkowego powiększenia budki. W sonic air jest to możliwe, budka rozkłada się niemal do pałąka i całkowicie ochrania dziecko. Jeśli dziecko nadal lubi spać w wózku, regulowany podnóżek i rozkładane oparcie tworzą mu dużą i wygodną powierzchnię do spania. Jest to istotne, aby drzemka na dworze była spokojna i komfortowa.

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional