Czym się różni Art 2020 od Art 2021?

A gdyby tak odwiedzić Kraków, Mediolan, Rzym, Sztokholm ? Czyli miejski wózek dla aktywnych rodziców? Oczywiście ! Espiro Art to wózek dla każdego kto w codzienne aktywnie żyje ze swoim dzieckiem w mieście.

Większość osób na pewno zna Espiro Art 2020, doczekał on się jednak również młodszego brata Art 2021 ! Co będzie różnić te dwa wózki ?

Design.  

Funkcjonalność w modelu Art zmieni się w dwóch kwestiach. Po pierwsze nowa kategoria wagowa, która pozwoli nam podróżować z dzieckiem  praktycznie zaraz po urodzeniu. Model Espiro Art 2021 to kategoria wagowa 0-15 kg ! Druga rzecz która na pewno Was zachwyci to budka, w nowej wersji również z możliwością poszerzenia jej tak aby zapewnić dziecku jak największy komfort ze spacerów.

Nowy minimalistyczny design. W tym roku postanowiliśmy całkowicie zrezygnować ze skórzanej matki, którą do tej pory można było znaleźć na podnóżku.

 

Znakowanie modelu znajdziemy zamiast tego na stelażu, zaraz obok napisu Espiro:

Model Art od zawsze wyróżniała kolorystyka,  intensywna żółć która podbiła serca młodych rodziców zaraz po premierze wózka.  Właśnie zmyślą o rodzicach lubiących wyróżniać się miejskiego tłumu wprowadziliśmy w tym roku trzy nowe kolory ! Orange Juice, Pink Walk oraz Turquoise Rock, zastąpią one Art Turquoise i Art Violet.

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional