Akcesoria do wózka

Każda mama wie, jak przydatne podczas spacerów i nie tylko, są wszelkiego rodzaju akcesoria do wózka, poprawiające jakość przemieszczania się z dzieckiem i codziennej organizacji. Zobacz przegląd najbardziej przydatnych dodatków.

Akcesoria w wózku 3w1

Kiedy zastanawiamy się jak wybrać wózek dla dziecka, warto zwrócić uwagę na zestaw akcesoriów, jaki jest w zestawie lub możliwy do osobnego zakupienia. W przypadku wózka głębokiego, do gondoli możemy dostać jak w espiro next, folię przeciwdeszczową, pokrowiec na gondolę doskonale sprawdzający się w chłodniejsze dni, jak również komfortowy materacyk dla malucha. Dzięki temu jesteśmy przygotowani na każdą pogodę i nie musimy dodatkowo kupować kolejnych dodatków. Folia przeciwdeszczowa jest idealnie dopasowana do budki gondoli i stanowi ochronę przed opadami deszczu. W torbie dołączonej do wózka espiro next Manhattan, znajduje się przewijak służący do przewijania dziecka podczas spaceru, jak również praktyczne kieszenie na drobiazgi. W budkę gondoli znajduje się wszyta moskitiera, którą wystarczy rozwinąć, by ochronić dziecko przed insektami.

wózek 3w1 espiro nextFoto: Espiro Next

Spacerówka wózka uniwersalnego

W spacerówce z zestawu wózka 3w1, jak model espiro next avenue, znajdziemy w zestawie podusię, która poprawia wygodę podczas podróży w wózku. Tutaj także, podobnie jak w gondoli, znajdziemy w zestawie dopasowaną folię przeciwdeszczową, oraz wszytą w budce moskitierę. Uchwyt na napój znajduje się w zestawie, przy stelażu wózka. Wentylacja w upalne dni to bardzo ważna funkcja. Możemy wygodnie odpiąć fragment materiału i zapewnić dziecku większy przewiew.

wózek espiro next avenue
Foto: Espiro next avenue

Dodatki do wózka spacerowego

Wózki spacerowe to nieodzowny towarzysz spacerów z dzieckiem. Im lepiej wyposażone, tym lepiej: warto poszukać takich modeli, które dodatków mają jak najwięcej. Wózek Sonic Air posiada w zestawie wygodny i ciepły pokrowiec na nóżki, którego możemy używać w chłodniejszej części roku. Na siedzisku znajduje się dodatkowa wkładka, która sprawia, że dziecku jest miękko i wygodnie podczas każdego spaceru. Wybrane modele jak Energy, posiadają dedykowany uchwyt na kubek dla rodzica, w którym wygodnie można zabrać kawę na spacer

wózek 3w1 espiro sonic air
Foto: Espiro sonic air

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional