Tani wózek 3w1

Poszukując wózka 3w1 rodzice zwracają uwagę na różne aspekty i parametry zakupu. Ważne elementy to wygląd wózka, jego funkcjonalność, jak również cena. Tanie wózki 3w1 są dobrym rozwiązaniem dla rodziców poszukujących dobrej korelacji między jakością a ceną.

Jaki tani wózek 3w1 wybrać?

Wózek 3w1 w dobrej cenie to na przykład model marki espiro only, który posiada kompletne potrzebne wyposażenie. Dzięki temu, że jest modelem kompaktowym, lekkim, sprawdzi się doskonale w miejskich przestrzeniach. Do wyboru jest pięć kolorów tapicerki. Koła są lekkie, pompowane. Siedzisko spacerówki jest bardzo wysokie, bo ma aż 48 cm, dzięki czemu wystarczy do końca okresu wózkowania. W zestawie otrzymujemy pokrowiec na nóżki, wygodny kosz i torbę na drobiazgi, elementy odblaskowe. To model wybierany przez znane i lubiane mamy. Ania Bardowska wybrała Only

espiro only: tani wózek 3w1foto:tanie wózki 3w1 gondola i spacerówka only

Funkcje ekonomicznego wózka 3w1

Ekonomiczny wózek dla dziecka 3w1 to doskonały wybór na każdy rodzaj rodzicielskiej przygody. Koła można łatwo wypinać i spakować do transportu, gondola wózka Only jest składana na płasko i dlatego wygodnie jest ją schować do bagażnika na wyjazd. Tkaniny wózka są bardzo przyjemne w dotyku, materacyk jest miękki i komfortowy. Wszelkie drobiazgi czy zakupy można spakować w pojemnym koszu. Praktyczna torba sprawdzi się na spacerach w każdą pogodę.


foto: tani wózek 3w1 espiro only 

Tanie wózki dziecięce 3w1– najlepsze modele 

Wśród tanich wózków 3w1 doskonale sprawdzi się espiro only, który jest typowym miejskim wózkiem, z doskonałą amortyzacją i wyposażeniem. Budka w gondoli posiada nowatorskie duże okno wentylacyjne zabezpieczone siatką, bardzo przydatne podczas cieplejszych dni. Zapewnia prawidłową wentylację i komfort termiczny najmłodszym. W gondoli znajduje się trwały i jakościowy materacyk wraz z wyściółką, która wykonana jest z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Wyściółka jest w całości wypinana i łatwa w czyszczeniu.

 

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional