Jaki wózek spacerowy wybrać dla dziecka?

Wybór wózka spacerowego to bardzo trudne zadanie dla wszystkich rodziców. Duża ilość modeli dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych, różne opinie na temat poszczególnych wózków: przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy. Sprawdź, jak dokonać najlepszego wyboru.

Gdzie szukać informacji na temat spacerówki?

To jedno z ważniejszych pytań, na które warto sobie odpowiedzieć podczas poszukiwań wózka. Dobrym źródłem informacji są znajomi, którzy już używają wózka spacerowego ze swoją pociechą. Oni znają najlepiej potrzeby i oczekiwania względem tego rodzaju produktu. Wiedzą, na co zwrócić uwagę i udzielą pełnej, obiektywnej informacji. Warto skorzystać z ich rekomendacji. Drugie ważne źródło to sprzedawcy w sklepach specjalistycznych. Zazwyczaj znają produkty od podszewki, wiedzą o nowościach w kolekcjach producentów i kiedy pojawią się one w sprzedaży, tak jak lekka spacerówka Art od espiro.


Foto: Espiro Art

Opinie z internetu

Wiele mam – użytkowniczek wózków spacerowych chętnie dzieli się informacjami na ich temat w internecie, np. na grupach na Facebooku, lub na forach internetowych. Mamy poszukujące porad, czy porównań wózków, mogą tam znaleźć wiele odpowiedzi na swoje pytania, bez wychodzenia z domu. Wózek Sonic Air jest pozytywnie oceniany na wielu grupach przez mamy, które do tej pory go używają. Warto przeczytać ich opinie przed zakupem.

Foto: Sonic 

Najważniejsza potrzeba

Warto przed zakupem ocenić, jakie mamy konkretne potrzeby i oczekiwania związane z zakupem spacerówki. Jeśli będziemy jeździć po urozmaiconym terenie, przydadzą się koła pompowane jak Sonic Air. Gdy chcemy wózka dojazdowego, lekkiego, wybierzmy model Axel lub Art. Nie ma wózków idealnych dla wszystkich, więc trzeba odpowiednio ustawić swoje priorytety przed zakupem.


Foto: Axel

 

Instagram #Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

© 2021 | Espiro

Espiro is part of Baby Design Group

Created by Funktional